czytaj to

 

akcja z darmowym dostępem do e-bookow

FAQ

Co to jest Czytaj PL i jak mogę z tego korzystać?

Czytaj PL to największa w Polsce akcja promująca czytanie. W wybranych miesiącach w największych miastach Polski już od kilku lat pojawiają się nośniki reklamowe, na których znajdują się kody QR. Ich zeskanowanie pozwala na czytanie za darmo wybranych publikacji.

W zakładce Czytaj PL w aplikacji czeka wiele niespodzianek przez cały rok. Zaglądaj tu często! Szczegółowe informacje o akcji i odpowiedzi na więcej pytań znajdziesz na czytajPL.pl.

 

Czy muszę się logować, by skorzystać z darmowych książek w ramach akcji Czytaj PL?

Tak, korzystanie z akcji Czytaj PL wymaga logowania w aplikacji.

 

Jak mogę dołączyć do akcji Czytaj PL?

Do akcji można przystąpić w okresie od 1.11 do 30.11.2021, skanując kod QR lub otrzymując zaproszenie od znajomego. Uwaga! Zaproszenie od znajomego zadziała tylko wtedy, gdy adres, którego użyjesz do logowania w aplikacji, będzie identyczny z tym, na który zostało wysłane zaproszenie.

 

Jakie są zasady dostępu do darmowych książek w ramach akcji Czytaj PL?

  1. Z bezpłatnego dostępu do 12 e-booków i audiobooków można korzystać od 2.11 do 30.11.2021 r. Po tym okresie dostęp do publikacji zostanie wyłączony.
  2. Publikacje dostępne są tylko w aplikacjach Woblink dla systemów iOS i Android. Nie można ich pobrać poza platformę Woblink.
  3. Pomiędzy tytułami dostępnymi w akcji można się dowolnie przełączać. Opcja wymiany tytułu dostępna jest w zakładce Czytaj PL w aplikacji.
  4. Na półce w aplikacji można mieć tylko jeden tytuł z akcji Czytaj PL. Wybranie kolejnego tytułu nadpisuje obecny na półce.