akcja z darmowym dostępem do e-bookow

FAQ

Co to jest Czytaj PL i jak mogę z tego korzystać?

Czytaj PL to największa w Polsce akcja promująca czytanie. W wybranych miesiącach w największych miastach Polski już od kilku lat pojawiają się nośniki reklamowe, na których znajdują się kody QR. Ich zeskanowanie pozwala na czytanie za darmo wybranych publikacji.

Czy akcja jest w pełni darmowa?

Tak! Nasza akcja jest w pełni darmowa. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Woblink, zeskanujesz kod QR umożliwiający wejście do akcji i możesz czytać lub słuchać :)

Jak mogę dołączyć do akcji Czytaj PL?

Do akcji można przystąpić w okresie od 2.11.2023 do 30.11.2023, skanując kod QR lub otrzymując zaproszenie od znajomego. Uwaga! Zaproszenie od znajomego zadziała tylko wtedy, gdy adres, którego użyjesz do logowania w aplikacji, będzie identyczny z tym, na który zostało wysłane zaproszenie.

Czy muszę się logować, by skorzystać z darmowych książek w ramach akcji Czytaj PL?

Tak, korzystanie z akcji Czytaj PL wymaga logowania w aplikacji.

Czy mogę podzielić się darmowymi książkami ze znajomymi?

Jasne, nawet powinieneś/powinnaś :) Każda osoba uczestnicząca w akcji ma możliwość rozesłania zaproszeń umożliwiających dołączenie i cieszenie się darmową lekturą przez cały listopad. Szukaj zaproszeń dla znajomych na swojej półce w aplikacji Woblink.

Czy książki z akcji mogę czytać na czytnikach?

Od zeszłego roku z Czytaj PL można skorzystać także za pośrednictwem czytników Kindle oraz inkBOOK! Wszystkie informacje o tym, jak to dokładnie działa znajdziesz na stronie akcji (akcja.czytajpl.pl) w zakładce “Czytniki”.

Jakie są zasady dostępu do darmowych książek w ramach akcji Czytaj PL?

Z bezpłatnego dostępu do 18 ebooków i audiobooków można korzystać od 2.11 do 30.11.2023 r. Po tym okresie dostęp do publikacji zostanie wyłączony. Publikacje dostępne są tylko w aplikacjach Woblink dla systemów iOS i Android. Nie można ich pobrać poza platformę Woblink. Pomiędzy tytułami dostępnymi w akcji można się dowolnie przełączać. Opcja wymiany tytułu dostępna jest w zakładce Czytaj PL w aplikacji. Na półce w aplikacji można mieć tylko jeden tytuł z akcji Czytaj PL. Wybranie kolejnego tytułu nadpisuje obecny na półce.

Czy aplikacja Woblink jest również dostępna w Huawei AppGallery?

Tak.

Czy żeby czytać/słuchać muszę mieć zawsze dostęp do internetu?

Nie :) Wystarczy, że wcześniej pobierzesz książkę i będziesz mógł/mogła cieszyć się lekturą w dowolnym momencie.

Czy można przeczytać/przesłuchać więcej niż jedną książkę w akcji Czytaj PL?

Nawet trzeba! Przez cały listopad możesz przeczytać wszystkie książki w akcji za darmo!

Czy książka, którą wybiorę w akcji, zostanie na zawsze na mojej półce?

Nie, tytułów dostępnych w akcji można czytać/słuchać za darmo wyłącznie w czasie jej trwania. Po zakończeniu tegorocznej edycji Czytaj PL książki nie będą już obecne na półce.

Mam problem, na który nie znalazłem/znalazłam tutaj odpowiedzi. Co teraz?

Wszystkie pytania, skargi, zażalenia bądź pochwały prosimy kierować na adres: [email protected]. W sprawie pomocy technicznej skontaktuj się z nami: [email protected].

Jak dołączyć do akcji?

Pobierz darmową aplikację Woblink
Zeskanuj poniższy kod

Znajdziesz go też na naszych social mediach.

Czytaj za darmo do 30.11.2023!