Czytaj PL
na czytnikach

Zacznij czytać na czytniku w kilku prostych krokach

Czy masz czytnik Kindle albo inkBook i chcesz cieszyć się 18 bestsellerami dostępnymi w akcji Czytaj PL gdziekolwiek jesteś? Śledź naszą prostą instrukcję i czytaj za darmo przez cały listopad!

Wybierz swój czytnik

Kindle

Instalacja Aplikacji

Pierwsze, co musisz zrobić, to pobrać aplikację Woblink na swój telefon lub tablet. Jest dostępna w sklepie Play, App Store oraz HUAWEI AppGallery. To Twój pierwszy krok do stworzenia własnej biblioteki cyfrowej.

Wypożyczanie książek

Po zainstalowaniu aplikacji dołącz za jej pośrednictwem do akcji czytelniczej CzytajPL i wypożycz darmową książkę. W ramach akcji możesz wybierać dowolny tytuł spośród osiemnastu dostępnych bestsellerów. Wybrany tytuł będzie dostępny na Twojej półce, a Twoja cyfrowa biblioteka zacznie się tworzyć.

Synchronizacja z Czytnikiem

Teraz pobierz aplikację Woblink na swój komputer. Po jej instalacji podłącz czytnik Kindle do komputera, aby zsynchronizować urządzenia. Po chwili na twoim Kindle powinien pojawić się plik o nazwie "wob.link". Ten plik to będzie jeszcze jeden z bestsellerów na Twoim Kindle.

Pobierz Windows Pobierz Mac Pobierz Linux

Aktywacja Półki na Kindle

Po podłączeniu Kindle do sieci WiFi, otwórz książkę pod tytułem "wob.link" i kliknij w zawarty w niej link. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do swojej wirtualnej półki – miejsca, gdzie wszystkie Twoje wypożyczenia są bezpiecznie przechowywane i gotowe do czytania.

Pobieranie i Czytanie

Ostatni krok to najprzyjemniejszy – pobierz wybraną książkę na swoje urządzenie i ciesz się czytaniem. Teraz Twoja biblioteka CzytajPL jest zawsze pod ręką, czy jesteś w domu, w drodze do pracy czy na wakacjach.

inkBook

Instalacja Aplikacji

Pierwsze, co musisz zrobić, to pobrać aplikację Woblink na swój telefon lub tablet. Jest dostępna w sklepie Play, App Store oraz HUAWEI AppGallery. To Twój pierwszy krok do stworzenia własnej biblioteki cyfrowej.

Wypożyczanie książek

Po zainstalowaniu aplikacji dołącz za jej pośrednictwem do akcji czytelniczej CzytajPL i wypożycz. W ramach akcji możesz wybierać dowolny tytuł spośród osiemnastu dostępnych bestsellerów. Wybrany tytuł będzie dostępny na Twojej półce, a Twoja cyfrowa biblioteka zacznie się tworzyć.

Pobieranie i czytanie

Pobierz aplikację Woblink na swoim czytniku inkBOOK, zaloguj się na swoje konto i… czytaj!

WAŻNE!

Z Czytaj PL na Kindle można korzystać za darmo przez cały listopad. Wystarczy co 7 dni zaktualizować dostęp. Aby to zrobić, kliknij na Kindle w link zawarty w pliku "wob.link" - przejdziesz na swoją półkę i pobierz ponownie czytany tytuł. Twój postęp czytania zostanie zachowany.

Masz pytania? Przejdź do naszej sekcji FAQ

- łatwy dostęp do Twoich Książek
Dowiedz się więcej

Jeżeli posiadasz plik "wob.link" na swoim czytniku, warto wiedzieć, że możesz z niego korzystać także po zakończeniu akcji CzytajPL.

Ikona checkmark

dostęp bezpośrednio z Kindla do swojej półki - biblioteki cyfrowej tytułów zakupionych na woblink.com

Ikona checkmark

wygodna alternatywa dla przesyłania ebooków przez kabel, wysyłania mailem i innnych metod